Sociální pracovník / komunitní pracovník

Kamino Centrum nabízí na Praze 1 bezpečný a tvůrčí prostor pro osoby bez domova, zvláště ženy. Cílem pokračujícího projektu je využít zkušeností z předchozí čtyřleté činnosti z komunitní práce (Komunitní centrum Žitná) a inovativně je kombinovat s klíčovými principy konceptu plánování zaměřeného na člověka. Důležitou součástí činnosti KC je osvěta společnosti a propojování návštěvníků centra s majoritou.

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty – vedení rozhovorů, tvorba, revize a vedení individuálních plánů, provázení klientů
  • tvorba a vedení pravidelných i nepravidelných aktivit
  • projektová administrativa
  • průběžná evaluace
  • účast na poradách a supervizích
  • komunikace s patrony klientů, mediace mezi klienty a patrony
  • komunikace s dalšími spolupracujícími organizacemi

Koho hledáme:

  • člověka, který je schopný pracovat v týmu, ale i samostatně, je kreativní a iniciativní
  • někoho, kdo se nezalekne přímé práce, ale nevadí mu ani administrativa
  • zkušenost s přímou prací s lidmi bez přístřeší výhodou
  • VŠ/VOŠ obor sociální práce dle zákona č.108 / 2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v přátelském menším kolektivu
  • podílení se na rozvoji Kamino Centra
  • pravidelné supervize a podporu dalšího vzdělávání
  • práci na dobu určitou do 30. 6. 2023
  • práci na částečný úvazek - 0,5
  • pracovní dobu převážně v odpoledních hodinách
  • nástup od září 2022

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis.

Kontaktní údaje

Farní charita Praha 1 - Nové Město
Bc. Marie Palasová, DiS.
Žitná 1383/35
11000 Praha 1
+420 734 789 317